1 | Kościół Szczecińsko-kamieński
Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha Wtorek IV tygodnia okresu wielkanocnego | Uroczystość Św. Wojciecha

Polecane

Polecane 16 września 2014 09:38 wyświetleń: 23266

Warsztaty muzyczno-liturgiczne SŁOWEM i SERCEM

Październikowe warsztaty muzyczno-liturgiczne SŁOWEM i SERCEM rozpoczną 7 edycję spotkań muzycznych organizowanych przez Centrum Formacji Świeckich przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża. Odbędą się one 4-5 października 2014 r. w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Szczecin (Golęcino).

Na październikowe warsztaty zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych, animatorów muzycznych wspólnot, schole, katechetów i wszystkich zainteresowanych śpiewem liturgicznym.

Rozpoczynamy kolejną edycję spotkań, podczas których modlimy się i dużo śpiewamy oraz poznajemy ludzi, którzy mają tę samą pasję. Zdobywamy także nowe doświadczenia, z którymi idziemy do naszych wspólnot, zespołów śpiewaczych i każdej muzycznej posługi, dla dobra nas samych i naszych bliźnich, a przede wszystkim na większą chwałę Boga. Chcemy zatem tak podążać za tym co wyśpiewują wargi, by i serce było z tym coraz bardziej zgodne.

Podczas najbliższych warsztatów, przede wszystkim przy pomocy Bożej łaski, będziemy starali się poznawać to co pomoże nam zestroić słowo z sercem - bo tu jest coś więcej niż muzyka!

NFORMACJE I ZAPISY:

warsztaty.muzyka.liturgia@gmail.com

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY tutaj
zgłoszenia przesyłamy do 28 września!

Więcej informacji na www.centrumformacji.eu

aktualizowano: 2014-10-07 15:46
Wszystkich rekordów:

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności