1 I Ottonowe Warsztaty Muzyki Liturgicznej | Kościół Szczecińsko-kamieński
Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Czwartek III tygodnia okresu wielkanocnego

KULTURA

KULTURA 15 stycznia 2018 10:42 wyświetleń: 12591 pf

I Ottonowe Warsztaty Muzyki Liturgicznej

W dniach 9-11 marca br. zapraszamy do udziału I Ottonowych Warsztatach Muzyki Liturgicznej pt. „Ta Noc ma moc” – czyli jak przygotować Wigilię Paschalną. Warsztaty odbędą się pod okiem muzyków: Piotra Pałki, Pawła Bębenka i Huberta Kowalskiego.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którym miła jest muzyka Kościoła. Tych kilka dni pozwoli uczestnikom przygotować się duchowo i praktycznie do przeżycia Triduum Paschalnego. Dotkniemy mocy tej Nocy… Nocy Paschalnej. W programie warsztatów m.in.: wspólna modlitwa uwielbienia, praca w głosach, konferencje, warsztaty wspólnego śpiewu, zajęcia z orkiestrą i chórem, a na koniec wspólna Eucharystia i koncert. Do tego dużo wspaniałych spotkań i radości ze śpiewania.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 49 zł. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i zaawansowanie w muzykowaniu. Zapraszamy śpiewających do chóru, a instrumentalistów do orkiestry, którą stworzymy na czas warsztatów.

Warsztaty odbędą się na terenie parafii pw. Św. Ottona przy Pl. Św. Ottona 1 w Szczecinie. Informacje i rejestracja pod adresem www.parafiaotton.pl lub pod nr. tel.: 535 555 270.

Program warsztatów:

14.00 – Koncert – kościół

aktualizowano: 2018-03-09 22:23
Wszystkich rekordów:

ul. Papieża Pawła VI nr 4 71-459 Szczecin, tel. +48/91-45-42-292, fax +48/91-45-36-908 2015 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone / Polityka prywatności