Wtorek, 29 lipca 2014 r. imieniny: Marty, Konstantego, Olafa Wtorek XVII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Marty

Ks. pomoc Waldemar Grzelec

nr telefonu:
nr telefonu komórkowego:
skype:
Szczecin: Parafia pw św. Jana Bosko »
ul.: Witkiewicza 64
kod, poczta 71-125 SZCZECIN
data urodzin: 1958-09-15
data imienin: 30 listopada
data święceń: 1986-06-17
w kapłaństwie: 28 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Oświadczenie Szczecińskiej Kapituły Katedralnej w sprawie prof. Chazana

Szczecińska Kapituła Katedralna zebrana na uroczystej sesji z okazji odpustu św. Jakuba Apostoła, patrona Szczecińskie Bazyliki Katedralnej, przyjeła Oświadczenie solidaryzujące się z prof. Bogdanem Chazanem. Oświadczenie sygnował również Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński.

Deus Meus + papiescy stypendyści - koncert ewangelizacyjny w Teatrze Letnim

Stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia i chrześcijański zespół Deus Meus wystąpili w niedzielę 20 lipca 2014 r. na koncercie ewangelizacyjnym w szczecińskim amfiteatrze. Ponad tysiąc gimnazjalistów i licealistów przebyłych do Szczecinia na letni obozie integracyjnym pokazało co to znaczy radosny, żywy i młody Kościół.

Zdjęcia: ks. inf. Edmund Cybulski