Piątek, 31 października 2014 r. imieniny: Piątek XXX tygodnia okresu zwykłego

nr telefonu:
nr telefonu komórkowego:
skype:
Szczecin: Parafia pw św. Jana Bosko »
ul.: Witkiewicza 64
kod, poczta 71-125 SZCZECIN
data urodzin: 1958-09-15
data imienin: 30 listopada
data święceń: 1986-06-17
w kapłaństwie: 28 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Warsztaty muzyczno-liturgiczne chorału gregoriańskiego

Centrum Formacji Świeckich przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża w Szczecinie organizuje po raz kolejny warsztaty muzyczno – liturgiczne poświęcone chorałowi gregoriańskiemu. Odbędą się one w Archidiecezjalnym Domu św. Józefa przy ul. Strzałowskiej 26a w Szczecinie – Golęcinie w dniach 15-16 listopada 2014 r.

75 lat istnienia Wspólnoty Małych Sióstr Jezusa

W tym roku Zgromadzenie Małych Sióstr Jezusa świętuje jubileusz 75 lat istnienia i 25 lat od śmierci założycielki, małej siostry Magdaleny Hurtin, która opracowała konstytucje Zgromadzenia wg idei bł. Karola de Foucauld, założyciela Zgromadzenia Małych Braci Jezusa. Małe Siosty Jezusa, posługujące w Szczecinie od 1984 r., zapraszają na uroczystości rocznicowe do kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela (ul. Słowackiego), 6 listopada br. o godz. 18:00.

Jubileuszowy koncert Deus Meus

18 października br. o godzinie 20.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, z okazji 20 lecia powstania - wówczas szczecińskiego, a dziś znanego w całej Polsce - zespołu muzyków chrześcijańskich Deus Meus, odbył się koncert jubileuszowy z udziałem Mietka Szcześniaka, Jolanty Szczepaniak, Lidki i Marcina Pospieszalskich.

Fot. P. Kaweński/Portal Młodych Ichtis

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii