Poniedziałek, 24 listopada 2014 r. imieniny: Emmy, Flory, Romana Poniedziałek XXXIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

Ks. pomoc Waldemar Grzelec

nr telefonu:
nr telefonu komórkowego:
skype:
Szczecin: Parafia pw św. Jana Bosko »
ul.: Witkiewicza 64
kod, poczta 71-125 SZCZECIN
data urodzin: 1958-09-15
data imienin: 30 listopada
data święceń: 1986-06-17
w kapłaństwie: 28 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Ks. prof. dr hab. Henryk Wejman biskupem pomocniczym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Ojciec Święty Franciszek, dnia 22 listopada 2014 r., mianował ks. prof. Henryka Wejmana, dziekana Wydziału Teologii Uniwersytetu Szczecińskiego, biskupem pomocniczym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, przydzielając mu stolicę tytularną Siniti.

"Podziel się Słowem" czyli ofiaruj komuś Pismo Święte

"Podziel się Słowem" to akcja Katolickiego Stowarzyszenie Civitas Christiana polegająca na obdarowaniu Pismem Świętych tych, których nie stać na kupno własnego egzemplarza.

Maraton Biblijny - całodniowe czytanie Pisma Świętego

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana zapraszama na Maraton Biblijny czyli całodzienne czytanie Pisma Świętego, które odbędzie się 26 listopada 2014 r. w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, w  ramach Archidiecezjalnego Tygodnia Biblijnego.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska