Poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r. imieniny: Cyrusa, Izabeli, Rajmundy Poniedziałek XXII tygodnia okresu zwykłego

Ks. pomoc Waldemar Grzelec

nr telefonu:
nr telefonu komórkowego:
skype:
Szczecin: Parafia pw św. Jana Bosko »
ul.: Witkiewicza 64
kod, poczta 71-125 SZCZECIN
data urodzin: 1958-09-15
data imienin: 30 listopada
data święceń: 1986-06-17
w kapłaństwie: 29 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Msza św. przed bramą Stoczni Szczecińskiej

30 sierpnia przed południem przed bramą główną Stoczni Szczecińskiej Ks. Abp Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński odprawił Mszę św. z okazji 35 rocznicy podpisania w Szczecinie Porozumień Sierpniowych. We Mszy św. uczestniczył Prezydent RP, pan Andrzej Duda. Fot. Ł. Szełemej

Archidiecezjalne Dożynki w Pyrzycach - transmisja on-line

Archidiecezjalne Dożynki odbędą się w niedzielę, 30 sierpnia 2015, w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Pyrzycach. Uroczytość rozpocznie się o godz. 14.00 prezentacją wieńców dożynkowych. Natępnie, o godz. 15.00, Mszy Świętej dożynkowej będzie przewodniczył Ks. Biskup Henryk Wejman.

Od godz. 14:00 (30 sierpnia 2015) zapraszamy na trasmisje on-line na stronie Archidiecezji (zobacz transmisję).

Rok Życia Konsekrowanego. Sierpniowa stacja modlitewna w Kołbaczu

Jak znaleźć klucz do tajemnicy Bożego Serca? Stare, klasztorne mury podpowiadają – trzeba się modlić – ufnie i wytrwale.
Pocysterski kościół w Kołbaczu okazał się doskonałym miejscem sierpniowej modlitwy i agapy osób konsekrowanych w ramach comiesięcznych spotkań w Roku Życia Konsekrowanego. Gospodarzem spotkania był ks. kanonik Andrzej Sowa, miejscowy proboszcz oraz cysters – ojciec Honoriusz Kostek. Wspólnotę konsekrowanych tworzyli reprezentanci zgromadzeń zakonnych i osoby żyjące w osobistej konsekracji wdowy i dziewice.

Msza św. przed bramą Stoczni Szczecińskiej

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii