Ks. pomoc Waldemar Grzelec SDB

nr telefonu:
nr telefonu komórkowego:
skype:
Szczecin: Parafia pw św. Jana Bosko »
ul.: Witkiewicza 64
kod, poczta 71-125 SZCZECIN
data urodzin: 1958-09-15
data imienin: 30 listopada
data święceń: 1986-06-17
w kapłaństwie: 29 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Szczeciński Marsz dla Życia 2016

24 kwietnia 2016 r. ulicami Szczecina przeszedł XIV Szczecińskim Marszu dla Życia. 12 tysięcy osób – takie dane przedstawiła policja – wzięło w niedzielę Marszu. To największa w Polsce i jedna z największych w Europie manifestacji w obronie poczętych, a nienarodzonych jeszcze dzieci. W tym roku hasło marszu „Mężczyzna Waleczne Serce” miało przypomnieć ojcom o ich roli w rodzinie i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Fot. A. Burdziak, D. Szczerbik.

71. rocznica forsowania Odry. Msza św. w Siekierkach

W kwietniu mija 71. rocznica forsowania Odry w ramach tzw. operacji berlińskiej która doprowadzila do zdobycia Berlina i zakończenia II wojny światowej. Wzięli w niej udział żołnierze 1 Armii Wojska Polskiego. W wyniku działań wojennych w kwietniu i maju 1 Armia Wojska Polskiego poniosła ciężkie straty. Wielu żołnierzy, często bezimiennych, spoczywa na Siekierkowskim Cmentarzu 1 Armii Wojska Polskiego. W rocznicę tych wydarzeń ks. abp A. Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, odprawił przed bramą cmetarza Mszę św. Fot. M. Sim. P. Witkowski.

Jarmark Józefowy 2016

Parafia pw. św. Józefa w Szczecinie zaprasza na Jarmark Józefowy. II Jarmark Józefowy rozpocznie się 30 kwietnia 2016 r. Mszą św. o godz. 11.00. Następnie festyn rodzinny z atrakcjami dla dzieci i doroslych. Zobacz program.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska