Środa, 04 marca 2015 r. imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława Środa II tygodnia Wielkiego Postu | Święto Św. Kazimierza Królewicza

Ks. pomoc Waldemar Grzelec

nr telefonu:
nr telefonu komórkowego:
skype:
Szczecin: Parafia pw św. Jana Bosko »
ul.: Witkiewicza 64
kod, poczta 71-125 SZCZECIN
data urodzin: 1958-09-15
data imienin: 30 listopada
data święceń: 1986-06-17
w kapłaństwie: 28 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Słowo Pasterskie Księdza Arcybiskupa Metropolity na I Niedzielę Wielkiego Postu 2015

... "W tym roku słyszymy dodatkowe przynaglenie od Bożej Opatrzności, by powrócić do wytrwałej modlitwy różańcowej oraz do pokuty. Rozpoczynają się bowiem trzy lata, w których chcemy przeżywać setną rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie." ...

Orędzie Papieża Franciszka na Wielki Post 2015

Lud Boży potrzebuje odnowy, aby nie zobojętniał i nie zamknął się w sobie w obliczu globalizacji obojętności - pisze Papież Franciszek w orędziu na tegoroczny Wielki Post. Papież zwraca uwagę, że jako chrześcijanie musimy stawić czoło temu problemowi, dotyczącemu zarówno relacji z Bogiem jak i z drugim człowiekiem.

Bóg prowadzi różnymi drogami... 2 II - Dzień Życia Konsekrowanego

Dzień Życia Konsekrowanego ustanowił w 1997 r. Jan Paweł II. Przypada on w święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego. Jest to dzień pamięci o osobach, które ofiarowały swoje życie Panu Bogu. Zakonnicy, zakonnice i inne osoby konsekrowane odnawiają w tym dniu swoje śluby. Zobacz drogę do zakonu niektórych z nich.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska